Ширяться плітки ;)
Переконатися у справжності коментарів можна в наших соціальних мережах Instagram та Facebook, а також в Google та YouTube за хештегом #expectolibrum
Марина
Почитать про принцесс и троллей перед Новым годом.

Эта книжка. Эта сказка. То что нужно было в конце этого сложного месяца. Просто расслабиться, ни о чем не думать, поверить в волшебство как в детстве.

Скандинавская сказка. Зимняя, наивная, добрая и, конечно, с хэппи эндом как полагается!)

Спасибо #expectolibrum за эту возможность! Я бы сама вряд ли купила себе такую книжку. А зря) Прочитала за два вечера. Ну потому что легко, интересно и сказочно))

И за сладости-вкусности спасибо Вот так покупаешь что-то, не знаешь что) И не описать словами эмоции, которые испытываешь при распаковке Вот правда. Вы сами слышали, как у меня путались буквы в словах в сторис от счастья

Если хотите так же, вы знаете кому писать
Юля
А ось і бокс, який у результаті отримав щасливчик!) Наповнення шикарне, тематичне та стильне (цитую)! Всі щасливі та задоволені...!Та...наступного дня... я отримую повідомлення від команди #expectolibrum, у якому вони цікавляться як все пройшло... Ви не зможете уявити якого розміру у мене були очі, навіть якщо застосуєте магію Ви розумієте, наскільки людям не все одно на те ЩО і для кого вони роблять? Ви відчуваєте цей рівень ЛЮДЯНОСТІ? Я відчула у повній мірі. Наче помах чарівної палички біля серця.
Просто дякую чарівним Expecto Librum за неймовірне спілкування, гарний настрій та те, що допомогли начаклувати ще декілька щасливих посмішок) Ця команда повинна стати еталоном для тих, хто просто сидить по іншу сторону екрану та беземоційно стукає по літерам клавіатури. Але це вже зовсім інша (та, на жаль, сумна) історія.
Тому читайте, посміхайтесь, захоплюйтесь та вірте у магію! А Expecto Librum вам у цьому обов'язково допоможуть, кажу з власного досвіду)

P.S: Mischief managed. Nox!
Катя
Киндер-сюрприз для взрослых

(за активним посиланням дуже розгорнутий відгук)

Денис
з новим роком, друзі. прямо під ялинку мені прийшла коробка від #expectolibrum
це такі щомісячні тематичні бокси, обов'язковим елементом яких є книга. я в захваті від такої ідеї та подачі.
разом з "Бартімеус: амулет Самарканда" я отримав ось таке варення, нереально круту кружку, дерев'яну підставку для неї, знайому багатьом скретч-карту, цукерки і багатоооо конфеті.
Особливо приємно було також знайти лист українській аудиторії від автора, книжка зразу стає якоюсь особливою
Маруся Якименко
Я не просто рекомендую, я настоятельно советую подписаться на ежемесячную рассылку и устроить себе полезный челендж: слабо читать хотя бы по книжке в месяц?
Світлана Тарабарова
"Щасливі люди читають книги " ...Саме з таким позитивним месседжем я отримала коробку від #expectolibrum. Дякую Євгену та його команді ;)) Тепер я знаю? де купувати корисні подарунки для близьких )️ #тарабарова️️️ з #expectolibrum #читатистильно 🦉
Соломія Вітвіцька
Чудовий проект!!! Велике спасибі тим, хто це творить ) Все дуже гарно продумано і підібрано. Рада, що передплатила ))) Раджу всім!
Монро
Expecto Librum — за уши не оттащишь!
Основа книга и различные конфетки-напитки-ништячки! Клёво, что книга на украинском языке! Спасибо огромное!
Влад
ви любите читати? Я дуже люблю і коли тобі дарують смаколики за те що ти прочитаєш одну книжку за місяць, то це ще більше приносить задоволення!

Expecto Librum - це сервіс щомісячної передплати на таємний книжковий бокс з приємними та смачними подарунками для затишного читання Така собі авантюра для сміливих. Вони ніколи не розказують, що буде у коробці місяця. Це коробка Сюрприз 3 художньою книгою українською мовою та подарунками смаколиками від українських виробників. Ви знайомитеся не тільки з гарною книгою, а й з локальними товарами. Чи не це круто!?
Made on
Tilda